Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/server115293/ftp/www/dmtpl/de/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Produkcja | dmt - dedykowane systemy masowej przepustowości

Produkcja

Do kompleksowego  zarządzania projektami używamy oprogramowania Jira. Jira dzięki wbudowanym mechanizmom dystrybucji pracy pomiędzy zespoły programistów, testerów i wdrożeniowców oraz możliwości niezwykle dokładnej kontroli wszelkich prac programistycznych a także ich bieżącego monitoringu, umożliwia nam terminową realizację poszczególnych zleceń o najwyższej jakości.

Równolegle z systemem Jira wdrożyliśmy (w pełni z nim zintegrowany) system Confluence – jest to specjalizowany collaboration serwer za pomocą którego grupy projektowe mogą tworzyć i współdzielić dokumentacje, wymieniać się pomysłami oraz wiedzą. Efektem wdrożenia jest wewnętrzny portal służący do przechowywania dokumentacji oraz wymiany wiedzy w związku z realizacją konkretnych zleceń dla klientów z dokładnością do pojedynczej sprawy i jej historii.

Geh hinauf